ANKESOB – KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ


Agirisimcilikegitimi_r2_c10NKESOB ANKARA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ-KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU

ANKESOB-KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri devam ediyor. II. Dönem “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” 6 grup halinde Ekim, Kasım ve Aralık aylarında gerçekleştirilecek.

10 Ekim Pazartesi günü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi II. Dönem 1. Grubun eğitime başlayacak, toplamda 32 saat uygulamalı girişimcilik eğitimi alan ve başarılı olan  girişimci adayları, eğitim sonunda KOSGEB onaylı sertifika  almaya hak kazanıyor. Bu sürecin ardından girişimci tarafından bir iş planının hazırlanması gerekiyor. İş planı, KOSGEB’den alınacak desteğin değerlendirme sürecinde önemli bir faktördür. KOSGEB tarafından sağlanan Girişimcilik Destek Programı kapsamında sırasıyla girişimcilik eğitimi, başvuru süreci,  iş planı ve onay sonrası gibi işlemlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından desteklerden yararlanmaya hak kazanacak.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri II. Dönem Programı; 1. Grup; 10-13 Ekim 2016, 2. Grup; 24-27 Ekim 2016, 3. Grup; 07-10 Kasım 2016, 4. Grup; 21-24 Kasım 2016, 5. Grup; 5-8 Aralık 2016, 6. Grup; 19-22 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Yorumlarınız veya Sorularınız (en kısa zamanda cevaplanacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s