Ankara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları


Ankara Kalkınma Ajansı büyük sanayi kuruluşlarına tedarik yapabilecek firmaları buluşturacak bir etkinlik düzenlemektedir.

Ankara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları

Ürankaününüzü veya projenizi Ankara’nın büyük sanayi kuruluşlarına sunmak ister misiniz?

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından, yatırım ortamının iyileştirilmesi, yerli üreticilerin üretim ve tedarik kapasitelerinin artırılması, endüstrinin talep ve ihtiyaçlarına yenilikçi ve katma değeri yüksek yerli çözümler sunulmasını amaçlayan Ankara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları planlanmıştır.

Bu kapsamda Ajansımız, Ankara’da faaliyet gösteren ve üretim girdisi olarak önemli miktarda bilişim ve destek hizmetleri, malzeme, makine ve insan kaynağı satın alan veya ithal eden büyük şirketler ile kurumsal düzeyde iletişim geliştirmiştir. Bu etkinlik ile büyük tedarikçilerin ihtiyaç duydukları maliyet düşürücü, kalite ve rekabet avantajı sunan, lojistik süreçlerine avantaj sağlayacak ve yenilikçi teknolojiler içeren ihtiyaçları için tedarik zincirlerine Ankaralı firmalarımızın katılımını artırmaktır.

Aşağıda listelenen firmalara yenilikçi proje, ürün ve hizmetlerini sunmak isteyen firmalarımızın online başvuru formunu doldurarak Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi’ne başvurmaları gerekmektedir.

  • MAN Türkiye A.Ş.
  • HAVELSAN
  • TAI
  • Türk Traktör
  • Erkunt Döküm

Alınan başvurular Yatırım Destek Ofisi tarafından değerlendirilerek ilgili firmaya iletilecektir. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda randevu ve ikili görüşme organizasyonu Yatırım Destek Ofisi tarafından yapılacak ve başvuru sahibine iletilecektir.

Ajansımız, Ankara’daki diğer büyük firmalar ile kurumsal düzeyde görüşmeye devam etmektedir. Dolayısıyla bu etkinlik, listemize yeni eklenecek firmalar ile devam edecektir.

Başvuru

Başvurular yıl boyu açık olacaktır. Online Başvuru için tıklayınız

Soru, görüş ve talepleriniz için ydo@ankaraka.org.tr adresinden veya (0312) 3100300 numaralı telefondan Yatırım Destek Ofisi’ni arayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ankara Kalkınma Ajansı
Yatırım Destek Ofisi http://www.ankaraka.org.tr/tr/data.asp?id=2596

Yorumlarınız veya Sorularınız (en kısa zamanda cevaplanacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s