ATO İnovasyon Atölyesi Eğitimleri


atoOdamız tarafından, AR-GE Yenilikçilik ve Kümeleme Özel İhtisas Komisyonu koordinasyonunda üye işletmelerimizin sürdürülebilir rekabet avantajı elde etmelerine, güçlerini koruyabilmelerine ve karlılığını arttırmalarına katkıda bulunmak amacıyla, özellikle KOBİ’lere yönelikATO İnovasyon Atölyesi Eğitimleri” verilmesi planlanmıştır.

Söz konusu eğitimler kapsamında üyemiz işletmelerin temsilcilerine “Ürün ve Hizmet Üretim Süreçlerinde İnovasyon Eğitimi” ve“İnovatif Performans Verimliliği Eğitimi” verilmesi planlanmaktadır.  Anılan eğitim programlarından öncelikli olarak en çok talep gören eğitim programı açılacak olup eğitimler İnovasyon Uzmanı Sayın Salih Keskin tarafından 11 Haziran 2015 Perşembe günü, 09:30-16:30saatleri arasında Odamız VIP Salonu’nda (Adres: Söğütözü Mah. 2180. Cad. No: 5/A 06530 Söğütözü-Çankaya/ANKARA) verilecektir.

–        Ürün ve Hizmet Üretim Süreçlerinde İnovasyon Eğitimi; hem teorik hem de pratik çalışmalar (atölye çalışmaları) ileişletmelere katma değerli ürün ve hizmet geliştirmenin ve faaliyet gösterdikleri sektörde farklılık oluşturmalarının yollarını aktarmaya yöneliktir.

–        İnovatif Performans Verimliliği Eğitimi; işletmelerin müşteri sayılarını arttırmak, çalışanlarının işlerine farklılık katmalarını ve verimliliğinin artmasını sağlamak amacıyla işletmelerde inovatif çalışma yöntemlerinin geliştirilebilmesine ve uygulanmasına katkı sağlamaya yöneliktir.

Yukarıda detayları yer alan eğitim programını tamamlayanlara katılım sertifikası verilecek olup işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ve katılım sağlamak istediğiniz eğitim programını en geç 9 Haziran 2015 Salı günü saat 18:00’a kadar aşağıda bilgileri yer alan iletişim kişilerine bildirmenizi rica eder, siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtirim.

İletişim:

Ad-Soyad Telefon e-posta
Gülten DELİKTAŞ 201 82 70 gulten.deliktas@atonet.org.tr
Gözde TOPALOĞLU 201 82 71 gozde.topaloglu@atonet.org.tr
Elif Tuba ÖZ FİLİZ 201 82 61 tuba.oz@atonet.org.tr

Yorumlarınız veya Sorularınız (en kısa zamanda cevaplanacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s