Sanal Ofis Nedir?


Yeni Şirket Kuracaklar için Sanal Ofis Nedir?

Ofisinizi sürekli olarak kullanmıyor ancak istediğiniz zaman bir toplantı odanız olsun, telefonlarınız ve kargolarınız karşılansın istiyorsanız, Sanal ofis ile Prestijli adreslerimizden birinde kurumsal bir profile sahip olurken, hem genel giderlerinizi düşük tutun hem de prestiji sağlayın.

Yeni bir iş kuruyorsunuz ancak bir ofis açmanın yüksek maliyetini riske etmek istemiyorsanız Sanal Ofis size prestijli bir yasal adresi, telefon cevaplama ve posta karşılama hizmetleri ile dilediğinizde toplantı odalarını kullanma imkanını sağlıyor. Üstelik yüksek maliyetler ve uzun süreli sözleşmeler olmadan.

  • Prestijli lokasyonlarda yasal adres
  • Prestijli lokasyonlarda iletişim adresi
  • Şirketinizin adına tahsis edilen telefon numarası
  • Telefonlarınızın şirketinizin adıyla cevaplanması
  • Bu bilgilerin anlık olarak eposta yoluyla tarafınıza iletilmesi, web ve mobil telefonlar üzerinden takibi ve yönetilmesi
  • Posta ve kargolarınızın muhafaza edilmesi, talep doğrultusunda başka bir adrese iletilmesi
  • Misafirlerinizin karşılanması
  • Ayda 2 saat tüm merkezlerimizdeki Toplantı Odalarının kullanım hakkı
  • Tüm bölgelerimizdeki Ofis ve Toplantı odalarından % 50 indirimli olarak yararlanabilme
  • Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden işinizi takip edebileceğiniz mobil uygulama servisleri

PAKETLER:

Yasal Adres Paketi

Şirket kuruluşunuzu eOfiste yapabilir ve prestijli lokasyonlarda edineceğiniz adresinize gelecek olan posta ve kargolarınız karşılanarak, posta kutunuzda muhafaza edilir ve bilgileri anlık olarak eposta ile tarafınıza iletilir.

Sınırlı Paket

Adres ve posta kargo karşılamanın yanı sıra size özel tahsis edeceğimiz telefon ve faks numarası ile gelen aramalarınız cevaplanır ve bilgileri anlık olarak tarafınıza eposta yoluyla iletilir. Ayrıca belirli sürelerde toplantı salonları kullanım hakkı verilir.

Tüm Lokasyon Full

Sınırlı Paket ile alacağınız hizmetlere ek olarak bütün lokasyonlarımızda, devamlı sabit bir masanız olmadan yer garantisi ile uygun olan açık veya kapalı ofislerde istediğiniz zaman çalışabilmenize olanak sağlar.

Tüm Lokasyon Half

Sınırlı Paket ile edineceğiniz hizmetlere ek olarak bütün lokasyonlarımızda, devamlı sabit bir masanız olmaksızın uygun olan açık veya kapalı ofislerde çalışabilmenize olanak sağlar. Bu hizmet ayın yarısı için kullanım garantisi verir. Ofise her gün gelmeyenler için daha uygun bir seçimdir.

Ortak Açık Ofis Masası

Her hangi bir lokasyonda seçeceğiniz sizden başka birinin kullanamayacağı size ait olacak ofis masasına sahip olabilirsiniz.

Tüm paketler için, eOfiste kullanmak istediğiniz toplantı odaları, diğer ofisler ve hizmetlerin tamamında liste fiyatından % 50 indirime sahip olacaksınız.

ankara

Yorumlarınız veya Sorularınız (en kısa zamanda cevaplanacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s