Girişimciler ve Yatırımcılar için Devlet Teşvik ve Hibeleri Rehberi


Uzun zamandır yürüttüğümüz faaliyetlerden elde ettiğimiz tecrübeleri sizlerle sitemizde ve sosyal medyada paylaşıyoruz ancak birçok girişimci ve yatırım yapmak isteyen firma yetkilisinden aldığımız yorum sadece bir alan yoğunlaşıp bütünü kavrayamamak yönünde olmaktadır.

Bugün yeni bir çalışma metodu üzerinde yürümeye karar verdik. Sitemizde bir yeni girişimciye ve/veya yeni yatırım yapacak bir işadamına, modernizayon için patronuna yol gösterecek mühendise, ihracatı geliştirme ve buna kaynak sağlama yolunda yönetime fikir sunacak dış ticaret yetkilisine ışık tutacak, rehberlik edecek her zaman güncel olacak bir REHBER hazırlıyoruz.

Resim

Blog sayfamızda sitemizde ilginizi çekebilecek günlük haber akışları, kısa hatırlatmalar, yeni açılan hibe paketleri ve uzman görüşlerinden aktarmalar yapılacaktır.

Rehber modülünde ise kategorize edilmiş şekilde teşvik ve hibeler hakkında kısa açıklamalar ve yürütücü kurumları hakkında bilgi verildikten sonra ilgili program için detay verilen sayfaya yönlendirileceksiniz.

Program sayfaları, ilgili hibe veya teşvik için detaylı bilgilerin yer aldığı, periyodik olarak güncellenen ve yorumlarla desteklenmiş, soru ve cevaplarla zenginleştirilen bir bölüm olacaktır. Bu bölümde ilgili programların uygulayıcıları tarafından yapılan yorumlar ve tecrübelerinin paylaşıldığı kısa alıntılar da yer alacaktır.

Danışman kişi ve kuruluşlar bölümünde ise ihtiyaç hissettiğiniz proğram için danışman veya partner bulabileceksiniz.

Yorumlarınız veya Sorularınız (en kısa zamanda cevaplanacaktır)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s